CZSK
Kontaktní info

CARERO s.r.o.
Písek 311
739 84 Písek u Jablunkova
tel.ČR: 555 508 930
tel.SR: 04 1228 9909
Email: info@carero.cz

 logo

 

 Odkazy

 

Bryndáčky Akuku

Bryndáček AkukuBarevné dětské bryndáčky menší velikosti ve veselých barvách. Bryndáčky mají dvě vrstvy: svrchní froté vrstva s roztomilým vzorem a spodní nepromokavá vrstva. Zapínání vzadu na suchý zip. Složení: 82% bavlna, 18% polyester, podšívka – PVC. Barvy lemování a vzory se liší dle aktuální nabídky.

 

Bryndáčky s kapsičkou Akuku

Bryndáček s kapsičkou AkukuKrásné barevné dětské bryndáčky s kapsičkou. Plastová úprava usnadňuje údržbu a čištění. Zapínání za krkem na suchý zip. Rozměry cca: 35x27 cm. Složení: měkčené PVC. Barvy lemování a vzory se liší dle aktuální nabídky.

 

 

 

 

 

Bryndáčky s kapsičkou Akuku

Bryndáček s kapsičkou AkukuKrásný barevný dětský bryndáček z měkké nepromokavé fólie s praktickou kapsičkou, která zachytává jídlo. Bryndáček se zapíná za krkem na suchý zip. Složení – plastová fólie. Rozměry – 33x27 cm.

 

 

 

 

Bryndáčky-zástěry Akuku

Bryndáček-zástěra AkukuKrásné barevné dětské bryndáčky s kapsičkou, které slouží i jako malé zástěry, díky zavazování za krkem i za pasem. Plastová úprava usnadňuje údržbu a čištění. Rozměry cca: 34x27 cm. Složení: měkčené PVC. Barvy lemování a vzory se liší dle aktuální nabídky.

 

 

 

 

Bryndáčky Akuku

Bryndáček AkukuBarevné dětské bryndáčky větší velikosti s veselým vzorem. Bryndáček se nasazuje přes hlavu. Rozměry: 34x27cm. Složení: 82% bavlna,18% polyester, podšívka – PVC. Barvy lemování a vzory se liší dle aktuální nabídky.

 

 

Bryndáčky s rukávky Akuku

Bryndáček s rukávky AkukuKrásné barevné dětské bryndáčky s rukávky a kapsičkou, které slouží i jako malé zástěry. Plastová úprava usnadňuje údržbu a čištění. Rozměry cca: 30x37 cm. Složení: měkčené PVC. Barvy lemování a vzory se liší dle aktuální nabídky.

 

 

 

 

Oboustranné bryndáčky Akuku

Oboustranný bryndáčekKrásné barevné dětské oboustranné bryndáčky s kapsičkou, které slouží i jako malé zástěry díky zavazování po stranách. Plastová úprava usnadňuje údržbu a čištění. Rozměry cca: 34x27 cm. Složení: měkčené PVC. Barvy lemování a vzory se liší dle aktuální nabídky.