CZSK
Kontaktní info

CARERO s.r.o.
Písek 311
739 84 Písek u Jablunkova
tel.ČR: 555 508 930
tel.SR: 04 1228 9909
Email: info@carero.cz

 logo

 

 Odkazy

 

Chrastítka Akuku

Dětská barevná chrastítka s obrázkem jsou díky svým veselým barvám a tvarům u dětí velmi oblíbené a stimulují rozvoj jejich koordinace a smyslů. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitních, bezpečných a odolných materiálů, které lze snadno mýt. Určeno pro děti od 3 měsíců.

 

 

Chrastítka Akuku

Chrastitko AkukuDětská chrastítka ve tvaru zvířátek jsou díky svým veselým barvám a tvarům u dětí velmi oblíbené a stimulují rozvoj jejich koordinace a smyslů. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitních, bezpečných a odolných materiálů, které lze snadno mýt. Určeno pro děti od prvních dnů života.

 

 

Chrastítka-kousátka Akuku

Chrastitko-kousátko AkukuBarevná dětská chrastítka s kousátkem jsou díky svému tvaru a veselým barvám u dětí velmi oblíbené a stimuluje rozvoj jejich koordinace a smyslů. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitních, bezpečných a odolných materiálů, které lze snadno mýt. Výška cca 13 cm. Určeno pro děti od prvních dnů života.

 

 

 

 

Chrastítka-kousátka trojúhelník Akuku

Chrastítko-kousátko Trojúhelník AkukuTrojúhelníková dětská chrastítká s kousátkem jsou díky svým veselým barvám a tvaru u dětí velmi oblíbené a stimuluje rozvoj jejich koordinace a smyslů. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitních, bezpečných a odolných materiálů, které lze snadno mýt. Určeno pro děti od 4 měsíců.