CZSK
Kontaktní info

CARERO s.r.o.
Písek 311
739 84 Písek u Jablunkova
tel.ČR: 555 508 930
tel.SR: 04 1228 9909
Email: info@carero.cz

 logo

 

 Odkazy

 

Láhve s obrázky Akuku 125 ml

Dětské plastové láhve s barevnými uzávěry a veselými láhev s obrázkem Akuku 125 mlobrázky. Láhve obsahují silikonový dudlík. 125 ml. Neobsahuje BPA. Obrázky na láhvi se mohou lišit dle aktuální nabídky.

 

 

 

 

Láhve s obrázky Akuku 300 ml

Láhev s obrázkem Akuku 300mlDětské plastové láhve s barevnými uzávěry a  veselými obrázky. Láhve obsahují silikonový dudlík. 300 ml. Neobsahuje BPA. Obrázky na láhvi se mohou lišit dle aktuální nabídky.

 

 

 

Láhve se širokým hrdlem Akuku 150/250 ml

láhev s obrázkem Akuku 125 ml

Dětská plastová láhev s širokým hrdlem a uzávěrem. Širší tvar lahvičky je navržen tak, aby usnadnil přípravu pokrmu a následného čištění. Láhev obsahuje široký silikonový dudlík. Neobsahuje BPA.

 

 

 

 

Láhve s obrázky Akuku 125/250 ml

Láhev s obrázkem Akuku 300mlDětská plastová láhev s obrázkem a barevným uzávěrem. Láhev obsahuje silikonový dudlík. Vyrobeno z kvalitních materiálů, které neobsahují BPA.

 

 

 

 

Láhve zvířátka Akuku 125 ml

Láhev zvířátka Akuku 125mlDětská plastová láhev s barevným obrázkem a veselým motivem zvířátek. Láhev má sundatelné úchyty, které dítěti usnadňuji držení, a také uzávěr ve tvaru hlavy zvířátka. Obsahuje silikonový dudlík. 125 ml. Neobsahují BPA.

 

 

 

 

Láhve zvířátka Akuku 250 ml

Láhev zvířátka Akuku 250mlDětská plastová láhev s barevným obrázkem a veselým motivem zvířátek. Láhev má sundatelné úchyty, které dítěti usnadňuji držení, a také uzávěr ve tvaru hlavy zvířátka. Obsahuje silikonový dudlík. 250 ml. Neobsahují BPA.

 

 

 

 

 

Barevná láhev Akuku 250 ml

Barevná láhev Akuku 250mlDětská barevná plastová láhev s veselým obrázkem zvířátka. Láhev má profilovaný tvar, které dítěti usnadňuji držení, a také uzávěr. Obsahuje silikonový dudlík. 250 ml. Neobsahují BPA.

 

 

 

 

 

Barevná Láhev Akuku 150 ml

Láhev Barevná Akuku 150mlDětská barevná plastová láhev s veselým obrázkem zvířátka. Láhev má profilovaný tvar, který dítěti usnadňuje držení, a také uzávěr. Obsahuje silikonový dudlík. 150 ml. Neobsahuje BPA.

 

 

 

 

 

Sportovní láhev s brčkem Akuku

Sportovní láhev s brčkem AkukuDětská sportovní láhev s brčkem. Speciální profilovaný tvar ulehčuje dítěti držení láhve a silikonové brčko usnadňuje dítěti pití bez rozlití nápoje. Brčko lze schovat a uzavřít víčkem, což je praktické hlavně během cestování. 360 ml. Neobsahuje BPA.

 

 

 

 

Kartáče na láhve a dudlíky Akuku

Praktické sady 2 ks kartáčů na láhve. Obsahují většKartáč na láhev a dudlík Akukuí kartáč s houbičkou na konci a menší kartáček na čištění dudlíků.

 

 

 

 

 

 

Kartáče na láhve a dudlíky Akuku

Kartáč na láhev a dudlík AkukuPraktické větší kartáče na láhve s houbičkou na konci. Vrchní část ručky je rozkladatelná a obsahuje menší kartáč na čištění dudlíků.