CZSK
Kontaktní info

CARERO s.r.o.
Písek 311
739 84 Písek u Jablunkova
tel.ČR: 555 508 930
tel.SR: 04 1228 9909
Email: info@carero.cz

 logo

 

 Odkazy

 

Sportovní hrníček s brčkem Akuku

Kouzelný hrníček AkukuDětsky hrníček s brčkem a úchyty Akuku. Hrníček je vyroben z kvalitního materiálů, má veselé barvy a krásný obrázek. Speciální tvar hrníčku s úchyty ulehčuje dítěti držení láhve a silikonové brčko usnadňuje dítěti pití bez rozlití nápoje. Brčko lze schovat a uzavřít víčkem, což je hygienické, ale i praktické, a to hlavně během cestování. Obsah 360 ml. Neobsahuje BPA. Určeno pro děti od 6 měsíců.

 

Barevné kouzelné hrníčky Akuku

Barevný kouzelný hrníček AkukuBarevné dětské hrníčky s náustkem, ideální pro usnadnění přechodu z pití z láhve k pití z hrníčku. Jsou lehké, nerozbitné a vyrobené z materiálu, který lze snadno umýt či dezinfikovat. Hrníčky lze mýt v myčce. Určen pro děti od 6 měsíců.

 

 

 

Kouzelné hrníčky Akuku

Kouzelný hrníček AkukuKouzelné hrníčky s měkkým náustkem a držadly, vyrobené z vysoce kvalitních materiálů, určené pro usnadnění přechodu z láhve k hrníčku. Měkký náustník ideálně chrání citlivé dětské dásně před podrážděním. Patentovaný ventil kontroluje průtok a zaručuje, že nedojde k rozlití. Široký tvar hrníčků usnadňuje mytí. Určeno pro děti od 9 měsíců. Neobsahuje BPA. Obsah: 240 ml.

 

 

Sportovní hrníčky s brčkem Akuku

Sportovní hrníček s brčkemDětské hrníčky s brčkem a držadly vyrobené z vysoce kvalitních materiálů, určené pro usnadnění přechodu z láhve k hníčku. Brčko lze schovat a uzávěr uzamknout, což zaručuje hygienickou čistotu a je praktické především na cestách. Široký tvar hrníčků usnadňuje mytí. Určeno pro děti od 9 měsíců. Neobsahuje BPA. Obsah: 240 ml.

 

 

 

Hrníček s měkkým náustkem Akuku

Hrníček s měkkým náustkemBarevný dětský hrníček s náustkem, ideální pro usnadnění přechodu z pití z láhve k pití z hrníčku. Je lehký, nerozbitný a vyrobený z materiálu, který lze snadno umýt či dezinfikovat. Lze mýt v myčce. Určen pro děti od 6 měsíců. Neobsahuje BPA.